logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Pomóżmy Celince!

Celinka jest śmiertelnie chora - choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Oznacza to, że choroba niszczyć będzie jej mięśnie - zarówno te odpowiadające za przemieszczanie się, ale też te odpowiedzialne za oddychanie czy bicie serca.
Nadzieją jest terapia genowa - może ona pomóc Celince, jednak jej koszt to ponad 9 milionów złotych.
 
W naszej szkole organizowana jest zbiórka na rzecz Celinki. Środki z tej zbiórki pomogą w ufundowaniu terapii genowej.
Od 5 października w szkole rozmieszczone będą puszki, do których można wrzucać pieniądzę dla Celinki. Zachęcamy, sprawa jest pilna oraz ważna. Zachęcamy też do zapoznania się z historią oraz sytuacją Celinki oraz do przekazania akcji dalej. Więcej informacji na stronie fundacji Siepomaga https://www.siepomaga.pl/celinka
 
big 4821c09d 9096 4503 8f51 d5f42c67a8e9
2021  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk