logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Oddaj głos na uczennice naszej Szkoły!

Dwie uczennice naszej szkoły Weronika Klimczyk i Wiktoria Marciniak mają szansę uzyskać stypendium Polskiej Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego.Jednym z elementów kwalifikacji jest głosowanie na stronie:

https://uski-polska.edu.pl/index.php?page=ankieta

Aby zagłosować na koleżanki wystarczy wejść na stronę, odnaleźć je na liście i kliknąć. Głosować można do 30 listopada.
Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na uczennice naszej szkoły.

2021  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk