logotype
image1 image1 image1

Aktualności

“ROZMAWIASZ – POMAGASZ” 3LO W MIĘDZYNARODOWYM PROJEKCIE EDUKACYJNYM Z EKWADOREM

Wybrani uczniowie uczący się języka hiszpańskiego w naszym liceum, we współpracy z Fundacją „Goodnetwork”, uczestniczą w hiszpańskojęzycznym projekcie edukacyjnym, w ramach którego realizujemy lekcje online z zaprzyjaźnioną szkołą ekwadorską w Atahualpa (rejon andyjski). Poznajemy się prezentując nasze kultury – historię, muzykę, języki oraz wymieniając doświadczenia.

KIERMASZ: W najbliższy piątek, 10. 06 zapraszamy wszystkich do udziału w kiermaszu organizowanym na rzecz społeczności naszych ekwadorskich partnerów. Zbieramy środki na uzupełnienie ich wyposażenia szkolnego – obecnie bardzo potrzebują nowej drukarki. Uczniowie j. hiszpańskiego przygotowują na kiermasz różne smakołyki, m.in. hiszpańskie „churros”. (W linku znajdziecie przepis i przykładową demonstrację jak to zwykle robią https://www.youtube.com/watch?v=0fO3kHYeP5Q )

¡Hasta el viernes! (=Do zobaczenia w piątek!)

 

 

2022  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk